Zaznacz stronę

OFERTA PRACY

HR Business Partner

Katowice

Obecnie poszukujemy otwartej i doświadczonej osoby, która wesprze nas w realizacji strategii firmy.

Jeśli marzy Ci się miejsce pracy, w którym panuje przyjazna atmosfera, możesz decydować o tym, co, kiedy i jak robisz, wspierać innych w osiąganiu celów, ale przy okazji realizować swoje własne – koniecznie przeczytaj dalej!

Czym się zajmuje HR Business Partner w 3Soft?

  • współtworzy i realizuje strategię personalną firmy
  • kompleksowo realizuje procesy rekrutacyjne (w tym poprzez Direct Search)
  • dba o pozytywne doświadczenia kandydatów
  • przeprowadza wdrożenia do pracy nowych członków załogi oraz opiekuje się nimi w trakcie trwania zatrudnienia
  • buduje pozytywny wizerunek firmy (we współpracy z działem marketingu)
  • zarządza talentami
  • definiuje kulturę organizacyjną i nią zarządza
  • zarządza procesem satysfakcji pracowników
  • buduje kompetencje liderskie wśród naszych pracowników
  • przygotowuje raporty z obszaru HR
  • wspiera managerów w zakresie spraw personalnych
  • czuwa nad procesem rozmów rocznych
  • organizuje szkolenia
  • obsługuje benefity pracownicze
  • realizuje zadania wynikające z aktualnych potrzeb

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku HR Business Partner / HR Manager w software housie lub biznesie zajmującym się tworzeniem rozwiązań IT
  • umiejętności korzystania z aktywnych metod pozyskiwania kandydatów
  • dobrej znajomości języka angielskiego (minimum C1)
  • mile widziane wykształcenie humanistyczne (ZZL, socjologia, psychologia), ale nie jest to konieczne – bez tego też sobie poradzimy 😉
  • nastawienia na budowanie komfortu kandydatów i pracowników
  • umiejętności precyzyjnego wyrażania myśli
  • rozumienia procesów biznesowych
  • silnych kompetencji komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności, gotowości do podejmowania inicjatywy i decyzji oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

Co oferujemy?

  • pracę z osobami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
  • wsparcie merytoryczne gwarantujące podnoszenie kompetencji
  • ciekawą i rozwojową pracę na styku HR i biznesu

Benefity dla Ciebie

Kursy językowe
Prywatne ubezpieczenie medyczne
System kafeteryjny
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Szkolenia techniczne
Imprezy integracyjne i wydarzenia firmowe
Cotygodniowe Pizza Meetings
Integrację przy planszówkach
Chillout room