Zaznacz stronę

Zapotrzebowanie na analitykę biznesową rośnie w ogromnym tempie. Biznes zyskuje świadomość, że analityka nie jest tylko i wyłącznie narzędziem zapewniającym sprawne zarządzanie, ale źródłem innowacji i przewagi konkurencyjnej.

3Soft wybrała oprogramowanie SAS, lidera w obszarze zaawansowanej analityki i Business Intelligence. Narzędzia SAS zapewniają błyskawiczny dostęp do danych o zróżnicowanym charakterze, wysoką wydajność i skalowalność. Niezależnie od ilości danych i wielkości przedsiębiorstwa użytkownicy uzyskują szybki wgląd w podstawowe wskaźniki biznesu. W realizowanych projektach 3Soft wykorzystuje produkty SAS do przekształcenia wielkich zbiorów danych w informację niezbędną do sprawnego zarządzania i budowania przewagi konkurencyjnej klientów. Współpraca z SAS zapewnia naszym klientom z różnych branż szeroki dostęp do najlepszej w swojej klasie technologii.

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie analityki biznesowej oraz największym niezależnym dostawcą oprogramowania Business Intelligence. Firma powstała w 1976 roku, a siedziba główna znajduje się w Cary w Karolinie Północnej (USA).

Więcej na:

http://www.sas.com/