Zaznacz stronę

Contracting

Zdarza Ci się rezygnować z rokujących projektów? Odmawiasz realizacji ciekawych zleceń ponieważ w Twojej firmie brakuje doświadczonych programistów? Zbuduj swój wymarzony zespół z IT Support.

Szukasz doświadczonych IT Developerów?

Grupa 3Soft dysponuje dostępem do niemal tysiąca profesjonalistów z obszaru IT. Duże zaplecze doświadczonych developerów, architektów, project managerów, grafików i testerów pozwala na realizację projektów w oczekiwanym przez klienta czasie oraz w najwyższej jakości. Umożliwiamy klientom pracę z doświadczonymi profesjonalistami IT, którzy wspierają realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Uzupełniamy zespoły projektowe klienta mając na uwadze jego oczekiwania oraz dbając o relacje partnerskie.

Zapewniamy elastyczny i skalowalny dostęp do doświadczonych programistów. Zwykle nasi developerzy wspierają Cię zdalnie ale jeżeli projekt tego wymaga, mogą pracować także on-site. Współpracując z IT Support możesz korzystać ze wsparcia:

Pojedynczego developera, który posiada kompetencje konieczne do pracy przy Twoim projekcie

Całego zespołu projektowego, który może częściowo lub całkowicie przejąć Twój projekt

IT Support 3Soft Group

IT Support należy do Grupy 3Soft – dostawcy dedykowanych rozwiązań softwarowych z kilkunastoletnią historią i doświadczeniem na wielu Europejskich rynkach (szczególnie skandynawskim i niemieckim), a także w USA. Do podstawowych obszarów działalności 3Soft należą:

  • optymalizacja procesów biznesowych w przedsiębiorstwach (BPM/ECM),
  • integracja aplikacji (SOA),
  • oprogramowanie niskopoziomowe na styku informatyki i elektroniki oraz informatyki i automatyki (Low Level Programming),
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania dedykowanego,
  • biznesowe aplikacje mobilne,
  • consulting IT,
  • Big Data/Hadoop.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów.
Zbuduj swój zespół marzeń!

Skontaktuj się z nami

 

14 + 2 =

Pobierz ulotkę

Pobierz