Zaznacz stronę

Partnerzy

Hortonworks

3Soft oraz netology jako jedne z pierwszych firm w Polsce rozpoczęły współpracę z Hortonworks, światowym liderem w dziedzinie BIG DATA. Pod pojęciem BIG DATA kryje się zbiór danych charakteryzujących się ogromną ilością, zmiennością oraz różnorodnością. Oferowane przez Hortonworks rozwiązanie Apache Hadoop pełni funkcje przechowywania oraz efektywnego przetwarzania nawet petabajtów danych.

W ramach zawartego partnerstwa technologicznego 3Soft zajmuje się wdrażaniem platformy Hadoop, kreując rozwiązania odpowiednie dla klienta i dostosowując je do branży, w której się porusza.

IBM

IBM to firma, której rozwiązania z zakresu technologii informatycznej znane są na całym świecie. Prowadzone przez nią szkolenia zakończone certyfikacją umożliwiają jej partnerom pogłębienie wiedzy na temat produktów IBM, a kolejno ich odsprzedawanie i wdrażanie.

3Soft i IBM w swoich ofertach posiadają produkty o zbliżonym charakterze i jakości, jednak adresowane do klientów z różnych poziomów. Aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klienta korporacyjnego, 3Soft oferuje wdrożenie i dopasowanie rozwiązań stworzonych przez IBM. Dzięki temu bariery geograficzne oraz standardy dużych firm przestały stanowić dla nas problem.

Współpraca pomiędzy firmami dotyczy przede wszystkim rozwiązań z zakresu integracji systemów oraz automatyzacji procesów biznesowych poprzez wdrożenie oprogramowania typu workflow.

Dell EMC

Dell EMC (do niedawna EMC Corporation) to amerykańska korporacja produkująca komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. To również ważny partner 3Soft w zakresie Professional Services. Korzystając z efektu synergii w postaci kompetencji 3Soft dostępnych lokalnie w Polsce i Europie oraz globalnej pozycji Dell EMC jako jednego z największych graczy na rynku IT, wspólnie dostarczamy usługi w obszarze Big Data i analityki.

Kodo

Storware to unikalny projekt, którego celem jest ochrona stacji roboczych, laptopów i urządzeń mobilnych, zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom bezpieczeństwa danych na wszystkich poziomach infrastruktury. Dzięki współpracy z IBM Software Spectrum Protect (TSM), KODO jest jednym z wiodących rozwiązań w zakresie systemów backup. Integracja z IBM Tivoli Storage Manager znacznie zwiększyła portfel IBM Tivoli Storage i wypełnia lukę w obszarze kompleksowej ochrony danych. Obsługa wielu platform, takich jak Windows, MacOS, Google Android, Apple iOS czy Windows Phone, stawia Storware Kodo w pozycji lidera rynku.

Netology

Naturalnymi partnerami każdego przedsiębiorstwa stają się firmy działające w ich najbliższym otoczeniu. Tak jest w przypadku 3Soft i netology, firmy specjalizującej się w outsourcingu i usługach doradczych. 3Soft ściśle współpracuje ze swoim sąsiadem nie tylko w obszarze przedsięwzięć promocyjnych i marketingowych. Wspólnie oferujemy kompleksowe usługi w zakresie Big Data sprofilowane pod kątem klienta i jego branży. Projektujemy, wykonujemy i uruchomiamy oraz utrzymujemy architektury Big Data.

Partnerstwo marketingowe oparte na wzajemnej promocji produktów i usług, wymianie materiałów informacyjnych czy udziale w wydarzeniach marketingowych organizowanych przez partnera, zostało w naszym przypadku wzbogacone o sąsiedzką przyjaźń. Bliskie położenie obu firm gwarantuje pełniejsze zrozumienie wizji rozwiązań oferowanych przez 3Soft i netology.

3S

W wyniku dążeń 3Soft do prezentowania szerokiego spektrum rozwiązań z branży IT oraz aspektów biznesowych, firma nawiązała partnerstwo z 3S. Jest to polski lider w zakresie kolokacji oraz cloud computing. Posiadane przez firmę centrum bezpieczeństwa danych – 3S Data Center jest obowiązkowym punktem na mapie atrakcji przedstawianych gościom 3Soft.

W ramach współpracy firmy wspierają się marketingowo, wzajemnie prezentując ofertę partnera własnym klientom i dając wkład merytoryczny w dziedzinach, w których się specjalizują. Konferencja Inspiracje International, międzynarodowe targi CeBIT, badania IDI, spotkania biznesowe z klientami z rynku niemieckiego to główne obszary, w jakich 3Soft i 3S wzajemnie się uzupełniają.

Catherine Battle IT Business Consulting

Możliwości IT specjalistów 3Softu oraz wiedza i doświadczenie Catherine Battle w zakresie zarządzania projektami informatycznymi to podwaliny międzynarodowej współpracy zapewniającej niemieckim klientom kompleksowe rozwiązania.

Catherine Battle, posiadająca wszechstronną wiedzę zdobytą m.in. w obszarze automotive i logistyce, to wrażliwy na potrzeby klientów doradca biznesowy w obszarze IT oraz certyfikowany SCRUM Master. Dostrzegając potencjał w pracownikach 3Softu oraz jego produktach, postanowiła współrealizować z firmą projekty prowadzone w Niemczech, przejmując rolę osoby określającej wymagania klienta, a następnie pilnującej ich realizacji.

Andreas Epping Unternehmensberatung

Andreas Epping Unternehmensberatung to ekspert w dziedzinie doradztwa IT, którego wsparcie przy projektach realizowanych przez 3Soft zapewnia usługi doradczo-informatyczne obejmujące zarówno aspekty biznesowe oraz te dotyczące rozwiązań IT. Wiedza dotycząca całościowego zarządzania projektami i praktyczne doświadczenie, zwłaszcza w Niemczech, dopełniają umiejętności specjalistów polskiej firmy, pozwalając na dogłębne zrozumienie potrzeb zagranicznych klientów.

dr Hans-Bernd Boettger Managementberatung HBB

MB HBB specjalizuje się w doradztwie w zakresie informatyki w szczególności w odniesieniu do strategii przedsiębiorstwa, przetwarzania informacji, procesów biznesowych, komunikacji czy zarządzania procesami. Dzięki współpracy z 3Soft, który odpowiada za rozwój specyficznego oprogramowania, powstała usługa kompleksowo odpowiadająca na potrzeby klientów.