Zaznacz stronę

Partnerzy

Hortonworks

3Soft oraz netology jako jedne z pierwszych firm w Polsce rozpoczęły współpracę z Hortonworks, światowym liderem w dziedzinie BIG DATA. Pod pojęciem BIG DATA kryje się zbiór danych charakteryzujących się ogromną ilością, zmiennością oraz różnorodnością. Oferowane przez Hortonworks rozwiązanie Apache Hadoop pełni funkcje przechowywania oraz efektywnego przetwarzania nawet petabajtów danych.

W ramach zawartego partnerstwa technologicznego 3Soft zajmuje się wdrażaniem platformy Hadoop, kreując rozwiązania odpowiednie dla klienta i dostosowując je do branży, w której się porusza.

IBM

IBM to firma, której rozwiązania z zakresu technologii informatycznej znane są na całym świecie. Prowadzone przez nią szkolenia zakończone certyfikacją umożliwiają jej partnerom pogłębienie wiedzy na temat produktów IBM, a kolejno ich odsprzedawanie i wdrażanie.

3Soft i IBM w swoich ofertach posiadają produkty o zbliżonym charakterze i jakości, jednak adresowane do klientów z różnych poziomów. Aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klienta korporacyjnego, 3Soft oferuje wdrożenie i dopasowanie rozwiązań stworzonych przez IBM. Dzięki temu bariery geograficzne oraz standardy dużych firm przestały stanowić dla nas problem.

Współpraca pomiędzy firmami dotyczy przede wszystkim rozwiązań z zakresu integracji systemów oraz automatyzacji procesów biznesowych poprzez wdrożenie oprogramowania typu workflow.

Dell EMC

Dell EMC (do niedawna EMC Corporation) to amerykańska korporacja produkująca komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. To również ważny partner 3Soft w zakresie Professional Services. Korzystając z efektu synergii w postaci kompetencji 3Soft dostępnych lokalnie w Polsce i Europie oraz globalnej pozycji Dell EMC jako jednego z największych graczy na rynku IT, wspólnie dostarczamy usługi w obszarze Big Data i analityki.

Netology

Naturalnymi partnerami każdego przedsiębiorstwa stają się firmy działające w ich najbliższym otoczeniu. Tak jest w przypadku 3Soft i netology, firmy specjalizującej się w outsourcingu i usługach doradczych. 3Soft ściśle współpracuje ze swoim sąsiadem nie tylko w obszarze przedsięwzięć promocyjnych i marketingowych. Wspólnie oferujemy kompleksowe usługi w zakresie Big Data sprofilowane pod kątem klienta i jego branży. Projektujemy, wykonujemy i uruchomiamy oraz utrzymujemy architektury Big Data.

Partnerstwo marketingowe oparte na wzajemnej promocji produktów i usług, wymianie materiałów informacyjnych czy udziale w wydarzeniach marketingowych organizowanych przez partnera, zostało w naszym przypadku wzbogacone o sąsiedzką przyjaźń. Bliskie położenie obu firm gwarantuje pełniejsze zrozumienie wizji rozwiązań oferowanych przez 3Soft i netology.