Zaznacz stronę

Proces rekrutacji

Po otrzymaniu aplikacji, pracownicy działu HR analizują nadesłane dokumenty pod kątem wymagań stawianych przed kandydatem na poszczególnych stanowiskach i kontaktują się z wybranymi osobami, aby porozmawiać i zaprosić na spotkanie w siedzibie firmy lub jej oddziale.

Rozmowa kwalifikacyjna w 3Soft składa się z 3 etapów realizowanych podczas jednej wizyty w firmie:

spotkanie z HRem

 

Masz możliwość zaprezentowania nam swojej osoby. Doświadczenia zawodowe, projekty, edukacja i przede wszystkim oczekiwania względem nowej pracy to tematy, które będą towarzyszyły naszej rozmowie. Poznasz też 3Soft i dowiesz się więcej na temat zwyczajów panujących w firmie.

test

 

Drugi etap to sprawdzenie Twojej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności analitycznego myślenia, bardzo wysoko cenionej wśród pracowników 3Soft.

spotkanie z technologią

 

Podczas ostatniego etapu rozmowy postaramy się zaspokoić Twoją ciekawość dotyczącą kwestii technicznych. Odpowiemy na pytania dotyczące technologii, języków programowania i sposobu zarządzania projektami. Będziemy także pytać o Twoją techniczną wiedzę.

O wyniku rozmowy informujemy drogą mailową lub telefoniczną, w określonym podczas rozmowy czasie. Staramy się oczywiście, aby cały proces przebiegał w miłej i bezstresowej atmosferze, tak, abyśmy jak najlepiej mogli poznać kandydata i zaprezentować firmę oraz atmosferę w niej panującą.

Sprawdź nas na Facebook’u i GoldenLine i Linkedin