Zaznacz stronę

Lauritzen LKPurge

Lauritzen Kosan A/S to lider w Europie i basenie Morza Śródziemnego w transporcie gazów płynnych. Lauritzen Kosan należy do duńskiej grupy J. Lauritzen, której działalność skupia się na międzynarodowej żegludze handlowej.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Dla Lauritzen Kosan priorytetowe jest utrzymanie wysokiego bezpieczeństwa i standardów systemu informatycznego, który ma istotne znaczenie przy przeładunku płynnego gazu. Klient zdefiniował potrzebę poprawy pojawiających się błędów i zmodyfikowania istniejącej dedykowanej aplikacji obliczającej z jaką przepustowością należy pompować gaz dla zadanych parametrów. By poprawić procesy zarządcze klienta aplikacja powinna zostać rozbudowana o funkcjonalność pozwalającą na ocenę pracy poszczególnych załóg.

Rozwiązanie

W ramach projektu spółka 3Soft zgodnie z otrzymanym zleceniem poprawiła błędy i wprowadziła konieczne zmiany w istniejącym systemie. Dopisano funkcjonalność pozwalająca na ocenę pracy wybranych załóg bazując na czasach w jakich wykonano poszczególne kroki operacji wypompowania ze zbiorników jednego gazu i wpompowania drugiego.

Rozwiązanie od strony IT

Przy realizacji rozwiązania wykorzystane zostały technologie IT, takie jak: ASP.NET Web Forms oraz LINQ to SQL. Zmodyfikowana aplikacja wykorzystuje bazę danych MS SQL Server 2012. System został zintegrowany z dedykowanym Service Bus’em wykorzystywanym przez firmę Lauritzen.

Wysoka jakość usług w zakresie IT

Terminowość realizacji zleceń

Sprawna i bieżąca komunikacja