Zaznacz stronę

Rada Nadzorcza

Alexander Müller, Przewodniczący Rady Nadzorczej

 

Certyfikowany ekspert IT. Na co dzień przygotowuje oceny dla sądów i innych władz publicznych. Ukończył Uniwersytet w Hagen z dyplomem z technologii informatycznych. Angażuje się w życie polityczne, popierając partię FDP. Prywatnie mąż oraz ojciec czwórki dzieci. Ma dwie pasje: latanie i grę na instrumentach – basie i gitarze. Głównie inspiruje się muzyką Mike’a Oldfielda, szczególnie jego wczesną twórczością.

 

Jacek Trawiński, Sekretarz Rady Nadzorczej


Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 1996 związany sektorem usług finansowych, gdzie z powodzeniem doradza małym przedsiębiorstwom w zakresie optymalizacji kosztów. Posiada bogate ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami oraz prowadzenia zarządu dla nieruchomości.
Prywatnie ojciec dwójki dzieci. Pasjonat darta. W czasie wolnym z pasją pogłębia wiedzę na temat numizmatyki.

Mats Walus, Członek Rady Nadzorczej

 

Zawsze pozytywnie nastawiony absolwent BA Uppsala University Sweden. Poza ważną rolą, którą odgrywa w Radzie Nadzorczej 3Soft, wspiera firmę w działaniach sprzedażowych na rynkach skandynawskich. Swój pierwszy własny biznes rozpoczął gdy miał 22 lata. Jednak nadal ma duże aspiracje i niespożytą energię do działania. Kocha adrenalinę i podróże. Mieszkał i pracował w wielu krajach, w tym w Polsce, Szwecji, Turcji, Hiszpanii, a nawet w Chinach. Jak sam przyznaje jego największym osiągnieciem w życiu jest Rodzina.

Gunnar Westling, Członek Rady Nadzorczej


Ukończył edukację z tytułem magistra fizyki. Jego podejście jest nowatorskie, bo wie, jak pogodzić myślenie lateralne z wertykalnym. Odniósł wiele sukcesów w branży, m.in. z sukcesem przeprowadził firmę przez kryzys dotcomów. Prywatnie mąż i ojciec, który po wewnętrznej przemianie przemierzył żaglówką Północny Atlantyk. Przyznaje, że jego serwisy są zdecydowanie lepsze od backhandu, a gra w koszykówkę wciąż sprawia mu przyjemność.

Robert Skrobisz, Członek Rady Nadzorczej

 

Założyciel i właściciel PREMIUM MANAGEMENT SERVICES. Studiował Cybernetykę Ekonomiczną i Zarządzanie w Monachium, Hagen, Bostonie oraz Henley. Do 3Soft wnosi 20 lat międzynarodowego doświadczenia biznesowego na różnych szczeblach managerskich i w radach nadzorczych. Z poziomu Członka Zarządu kierował międzynarodowym koncernem z 20 tysiącami pracowników w ponad 50 krajach. Będąc odpowiedzialnym za ekspansję w Europie Wschodniej, Północnej, Regionie Kaspijskim, Chinach i na Tajwanie przez 12 lat współtworzył czterokrotny wzrost obrotów i zatrudnienia przedsiębiorstwa.
Ojciec trójki dzieci, kocha pilotowanie awionetki i odkrywcze podróże.

Jesteśmy nowoczesną spółką  IT. Posiadamy wysokie kompetencje techniczne i bardzo dobrze rozumiemy potrzeby biznesowe naszych klientów. Mamy duże aspiracje i dysponujemy niespożytą energią, tak jak wtedy, kiedy się poznaliśmy.

Mats Walus

Członek Rady Nadzorczej, 3Soft S.A.