Zaznacz stronę

Rozwój i kariera

3Soft to ciągły rozwój, poprzez realizacje zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektów i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Nasi pracownicy awansują zgodnie z precyzyjnie rozpisaną ścieżką kariery, która została przygotowana przez zespół 3Soft i specjalistów z obszaru HR. Pracownikom oferujemy między innymi:

Transfer wiedzy w zespołach

Możliwość korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w pracy na rynku IT

Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych organizowanych przez najlepszych specjalistów w branży

Pracujemy w zespołach projektowych, w których panuje świetna atmosfera. Składają się one z trzech do ośmiu Developerów. Każdy z nich posiada dedykowanego Analityka oraz pracowników Działu Jakości. W 3Soft jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami, które mogą pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym, jak i świeżo upieczonymi absolwentami uczelni technicznych. Cenimy umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie i innowacyjność w podejściu do pracy oraz wyzwań, które przed nami stawia.

Ważnym czynnikiem naszej pracy jest atmosfera wzajemnego szacunku i współpracy oraz odrobina szaleństwa. 3Softowa załoga wspiera się podczas imprez sportowych, do których pracownicy przygotowują się korzystając z karty benefitowej sport i kultura oraz elastycznego czasu pracy. Uczestniczą także w wyjazdach i wyjściach integracyjnych organizowanych przez firmę, a co piątek, przy pizzy 3Softowcy omawiają bardziej i mniej oficjalne wydarzenia ostatniego tygodnia.

Sprawdź nas na Facebook’u i GoldenLine i Linkedin