Zaznacz stronę

Zarząd

Michał Koziara, Prezes Zarządu


Od początku odpowiedzialny za poszerzanie portfolia klientów i budowanie wizerunku firmy. Wizjoner.
Absolwent specjalności sieci komputerowe i bazy danych na kierunku Informatyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
Ukończył również studia na kierunku finanse i bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży IT.
Prywatnie pasjonat żeglarstwa i dobrej literatury. W wolnych chwilach słucha jazzu i przesiaduje w teatrach. Ojciec dwóch córek oraz właściciel owczarka niemieckiego.

Michał Krzesiak, Członek Zarządu


Odpowiedzialny za ciągłe doskonalenie produkcji z uwzględnieniem indywidualnego charakteru realizowanych projektów. Posiada rozległą wiedzę, nie tylko w obszarze IT. Perfekcjonista. Ale miły. Ukończył studia na Politechnice Śląskiej, zdobywając dyplom magistra Informatyki o specjalności oprogramowanie systemowe. Od 2003 roku zarządza projektami informatycznymi i wdraża nowe rozwiązania dla klientów firmy. Pasjonat nowych technologii. W wolnych chwilach czyta powieści historyczne lub słucha ich, jadąc samochodem. Jego mantra „komputery są dla ludzi, a nie odwrotnie” ułatwia życie.

dr inż. Kamil Folkert, Członek Zarządu

 

Odpowiedzialny za obszar R&D. Ekspert w zakresie architektury systemów informatycznych i danych. Analizuje światowe trendy, bada najnowsze technologie, buduje prototypy, mierzy i sprawdza. A gdy ma pewność, że innowacja technologiczna przyniesie oczekiwane korzyści, stosuje ją.
Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Wykładowca na Høgskulen i Sogn og Fjordane w Førde w Norwegii, konsultant w licznych projektach realizowanych w Polsce i za granicą. Autor publikacji naukowych. Prywatnie wciąż poszukuje nowych możliwości rozwoju i nauki, regularnie prowadzi konsultacje z architektami z Doliny Krzemowej w USA.

Jarek Tkocz, Członek Zarządu

Senior Data Scientist. Prognozy, modele statystyczno-matematyczne, modele przyczynowo – skutkowe, szeregi czasowe, dynamiczna regresja, identyfikacja asocjacji… to jego praca a zarazem pasja. Ukończył 4 kierunki studiów, w tym Statystykę oraz Ekonomię. 14 ostatnich lat spędził w Australii gdzie swoją wiedzą wspierał agencje rządowe oraz firmy z sektora prywatnego. W wolnych chwilach gra w tenisa. W 3Soft mówimy o nim “zdecydowanie zbyt skromny człowiek”.

Sławomir Stanowski, Członek Zarządu

Odpowiedzialny za zarządzanie finansami.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada 11-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora ds. ekonomicznych w Siemens VAI Metals Technologies. Przez 7 lat prowadził restrukturyzację, reorganizację i zwiększanie wartości spółek i grup kapitałowych dla funduszy inwestycyjnych oraz Private Equity. Posiada tytuł ACCA oraz uprawnienia biegłego rewidenta. Ukończył studia Executive MBA organizowane wspólnie przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytet Minnesota w USA.
W wolnych chwilach uprawia sport oraz słucha poezji Jacka Kaczmarskiego.