O NAS

Co u nas słychać?

3Soft partnerem na Data Mass Gdańsk Summit

Już kolejny raz, 3Soft został partnerem jednej z najważniejszych konferencji Big Data w Polsce - DataMass Gdańsk Summit 2019. Podczas konferencji dr Kamil Folkert, Członek Zarządu oraz CTO 3Soft, poprowadził prelekcję na temat "3 paramount drivers of AI projects"....

czytaj dalej

Jubileusz 25-lecia Domu Aniołów Stróżów

7 października, w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyła się uroczysta gala jubileuszowa 25-lecia Dom Aniołów Stróżów. 3Soft był partnerem wydarzenia.„3Soft od lat wspiera wspaniałe inicjatywy Domu Aniołów na rzecz dzieci i młodzieży, dlatego...

czytaj dalej

3Soft o ML w elektrowniach atomowych

3-4 października, w Katowicach odbyło się XXI Sympozjum Informacyjno - Szkoleniowe „Diagnostyka i Remonty Urządzeń Energetycznych”. Podczas wydarzenia, Michał Krzesiak, Członek Zarządu oraz COO 3Soft, wygłosił referat na temat "Uczenie maszynowe w procesie inspekcji...

czytaj dalej

październik 2019

Jak pozbyć się silosów i w pełni wykorzystać potencjał biznesowy drzemiący w danych?

Wywiad z dr Kamilem Folkertem, CTO 3Soft.

CZYTAJ WIĘCEJ

3Soft Srebrnym Partnerem Cloudera

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że 3Soft – jako pierwsza i jedyna firma w Polsce – dołączyła do ekosystemu partnerów Cloudera na poziomie Silver Status.

czytaj dalej

3Soft na mecie Poland Business Run!

Zespół 3Soft wziął udział w katowickiej edycji charytatywnego biegu sztafetowego – Poland Business Run. W sumie, w 9 miastach Polski, w biegu wzięło udział ponad 27 tysięcy osób.

czytaj dalej

lipiec 2019

Data-Driven Business – moda czy wyzwanie?

Wywiad z Michałem Koziarą, CEO 3Soft S.A. na temat potencjału, jaki niesie ze sobą analiza danych.

CZYTAJ WIĘCEJ

3Soft Partnerem CDO Forum

Chief Data Officer Forum za nami. Konferencja zgromadziła ponad 200 przedstawicieli branży IT, którzy dyskutowali na temat strategicznej roli danych w cyfrowej transformacji.

czytaj dalej

3Soft Partnerem 11. edycji Poland & CEE Retail Summit

Zakończyła się jedenasta edycja Poland & CEE Retail Summit – najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG. Konferencja zgromadziła ponad 1200 przedstawicieli branży retail, którzy omawiali najważniejsze trendy w handlu detalicznym.

czytaj dalej

3Soft Partnerem Polish Business Analytics Summit

W zeszłym tygodniu przedstawiciele 3Soft uczestniczyli w niezwykle ważnym wydarzeniu branżowym – VII Polish Business Analytics Summit. PBAS to największa w Polsce konferencja poświęcona analityce danych i Business Intelligence. 3Soft był Partnerem wydarzenia.

czytaj dalej

3Soft Partnerem DataWorks Summit 2019

Cykl DataWorks Summits to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych dotyczących Big Data. 3Soft miał przyjemność być Partnerem edycji DWS Barcelona. Jako Gold Reseller Partner Hortonworks/Cloudera nie mogliśmy tego przegapić!

czytaj dalej

Pozyskane środki europejskie

3Soft Spółka Akcyjna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „System wspomagania decyzji i zarządzania wiedzą dla branży handlu detalicznego (DSS-RETAIL)”

czytaj dalej

3Soft Partnerem Generalnym Big Data Technology Warsaw Summit

Za nami kolejna edycja Big Data Technology Warsaw Summit – jednej z najważniejszych europejskich konferencji technicznych dotyczących tematów Big Data, skalowalności, przechowywania oraz wyszukiwania danych. 3Soft wspólnie z Clouderą był Partnerem Generalnym wydarzenia.

czytaj dalej